Suns vs. Bucks Final Game 4 NBA Live Stream: Jak sledovat Bucks vs. Suns Game 4 živě

Jaký Film Vidět?

Milwaukee Bucks hostí Phoenix Suns ve 4. hře finále NBA.

Jaký rozdíl dělá hra. Giannis Antetokounmpo nastřílel 41 bodů a Jrue Holiday přidal 21 bodů a devět asistencí, když Bucks dokráčeli k vítězství 120:100 nad Suns ve 3. zápase finále NBA. Suns vypadali netypicky nedbale, když se série přesunula z Phoenixu do Milwaukee. Chris Paul a Mikal Bridges byli zodpovědní za osm střídání a Devin Booker střílel 3 za 14, když Bucks získali své první vítězství v sérii. Cameron Johnson dodal Suns z lavičky jiskru, když dal 14 bodů a hromové namočení za 30 minut akce, ale Phoenix měl Deandre Aytona jen 24 minut, protože velký muž byl omezený kvůli časným problémům s faulem.

Série skutečně nezačne, dokud domácí tým prohraje. Dostanou Bucks dva v řadě, nebo se Suns ujmou vedení 3:1? Chystáme se to zjistit. Zde je návod, jak sledovat hru 4 finále NBA živě na ABC, ESPN 3 a Hulu.

V KOLIK ZAČÍNÁ DNES VEČER SUNS VS BUCKS GAME 4?

4. zápas série se vysílá ve středu 14. července ve 21:00. ET na ABC a ESPN 3.

SUNS VS BUCKS BEZPLATNÁ HRA 4 INFORMACE O ŽIVÉM STREAMU:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete finále NBA sledovat živě ABC nebo aplikace ABC . Hra 4 ze série je také k dispozici pro živé vysílání Sledujte ESPN nebo aplikace ESPN.

KDE SLEDOVAT FINÁLE NBA BUCKS VS SUNS GAME 4 ŽIVĚ:

Finále NBA můžete také sledovat živě s aktivním předplatným špičkové streamovací služby, která nabízí ABC nebo ESPN3, včetně fuboTV , Hulu + živá televize , Sling TV , AT&T TV NYNÍ, nebo YouTube TV . FuboTV a YouTube TV nabízejí způsobilým odběratelům bezplatné zkušební verze.